Egen scene for medlemmer av TKN

Hilde HandegardDokumenter

Publikum koser seg på Krigsseilerplassen under Musikkfest 2018

Som under Musikkfest 2018 så vil TKN disponere ei scene på Krigsseilerplassen under Musikkfest 2019.
Tanken bak denne scenen er å gi en plattform som garanterer plass for de av våre medlemmer som ønsker å vise seg fram denne dagen. Vi garanterer plass frem til det blir fullt, så det er førstemann til mølla.
Scenen vil bestå av et telt på ca 9×3 m og vil være utstyrt med stoler, notestativ, et trommesett og et enkelt sanganlegg. Vi vil i størst mulig grad tilrettelegge sceniske innslag som musikk, teater og dans på denne scenen. Ellers vi vi også tilrettelegge for de av våre medlemmer som vi vise fram sine aktiviteter med stands rundt omkring på plassen.
Krigsseilerplassen er en flott lokasjon med benker, det vil være salg av mat og drikke denne dagen. og gjennom et samarbeid med Sjøfartsmuseet vil det også være tilgang til toalett.  Med andre ord vil det meste ligge til rette til at publikum kan tilbringe hele dagen her om de skulle ønske det.
For spørsmål eller mer informasjon ta kontakt med arenaleder Martine Røys Nesbakk.

TKN spanderer vafler til artister og publikum

Ali Baba Falafel solgte mat og drikke